Визначено переможців відбіркового етапу обласного конкурсу «Учитель року-2018» (СПИСКИ)

22 грудня 2017 року відбувся відбірковий етап обласного конкурсу «Учитель року-2018».

 

ПЕРЕМОЖЦІ

Номінація «Українська мова та література»

ПІБ учасника

 

 Навчальний заклад
1.                  Блажко Наталія Борисівна Полтавський навчально-виховний комплекс №16 Полтавської міської ради Полтавської області
2.                  Левченко Інна Григорівна Лубенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №6
3.                  Облап Жанна Вікторівна Драбинівський НВК Новосанжарської районної ради
4.                  Печонкіна Лариса Андріївна Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім. Л.І. Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області
5.                  Суворова Ольга Володимирівна Кременчуцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – різнопрофільна гімназія» №5 ім. Т.Г. Шевченка Кременчуцької міської ради Полтавської області

 

Номінація «Німецька мова»

 ПІБ учасника  Навчальний заклад
1. Вашерук Наталя Юріївна Кременчуцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – різнопрофільна гімназія» №5 ім. Т.Г. Шевченка Кременчуцької міської ради Полтавської області
2. Димарь Наталія Сергіївна Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №34 Полтавської міської ради Полтавської області»
3. Нагорна Наталія Віталіївна Лубенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №6
4. Платко Ірина

Володимирівна

Потічанський  НВК «Загальноосвітня школа   І-ІІ ступенів – дитячий садок» Решетилівської селищної ради Полтавської області
5. Пущенко Лариса

Миколаївна

Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради

 

Номінація «Фізика»

ПІБ учасника  Навчальний заклад

 

1. Гольден Тетяна Яківна Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 34 Полтавської міської ради Полтавської області»
2. Займак Олександр Михайлович Новотагамлицький навчально-виховний комплекс «ЗНЗ-ДНЗ» Машівської районної ради Полтавської області
3. Куленко Ірина Володимирівна Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області
4. Стеценко Михайло Васильович Шишаківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Хорольської районної ради
5. Шам Роман Олександрович Теплівська загальноосвітня школа ЗОШ І-ІІІ ступенів Пирятинської районної ради

 

Номінація «Фізична культура»

 ПІБ учасника  Навчальний заклад

 

1. Біліченко Василь Анатолійович Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області
2. Білоха Валерій Миколайович Полтавська гімназія №33 Полтавської міської ради Полтавської області
3. Глібова Наталія Миколаївна Лубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
4. Іващенко Микола Анатолійович Литвяківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Засульської сільської ради
5. Філіпов Євгеній Валерійович Полтавська обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка