Учасники очного етапу обласного конкурсу «Учитель року – 2018»

Номінація «Українська мова та література»

 

Блажко Наталія Борисівна,

 Полтавський навчально-виховний комплекс (ЗНЗ-ДНЗ) №16 Полтавської міської ради Полтавської області

 

Левченко Інна Григорівна,

 Лубенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №6 Лубенської міської ради Полтавської області

 

Облап Жанна Вікторівна,

  Драбинівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Новосанжарської районної ради Полтавської області

 

Печонкіна Лариса Андріївна,

 Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім. Л.І. Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області

 

Суворова Ольга Володимирівна,

 Кременчуцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – різнопрофільна» гімназія №5 імені Т.Г. Шевченка Кременчуцької міської ради Полтавської області

 

Номінація «Німецька мова»

 

Вашерук Наталя Юріївна,

 Кременчуцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – різнопрофільна» гімназія №5 імені Т.Г. Шевченка Кременчуцької міської ради Полтавської області

 

Димарь Наталія Сергіївна,

 комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №34 Полтавської міської ради Полтавської області»

 

Лиходій Наталія Григорівна,

 Середняківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Гадяцької районної ради

 

Нагорна Наталія Віталіївна,

 Лубенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №6 Лубенської міської ради Полтавської області

 

Пущенко Лариса Миколаївна,

 Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області

 

Номінація «Фізика»

 

Гольден Тетяна Яківна,

 комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 34 Полтавської міської ради Полтавської області»

 

Займак Олександр Михайлович,

 Новотагамлицький навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад» Машівської районної ради Полтавської області

 

Куленко Ірина Володимирівна,

 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області

 

Стеценко Михайло Васильович,

 Шишаківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Клепачівської сільської ради Хорольського району Полтавської області

 

Шам Роман Олександрович,

 Теплівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Пирятинської районної ради Полтавської області

 

Номінація «Фізична культура»

 

Біліченко Василь Анатолійович,

 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області

 

Білоха Валерій Миколайович,

 Полтавська гімназія №33 Полтавської міської ради Полтавської області

 

Глібова Наталія Миколаївна,

 Лубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Лубенської міської ради Полтавської області

 

Іващенко Микола Анатолійович,

 Литвяківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лубенської районної ради Полтавської області

 

Філіпов Євгеній Валерійович,

 Полтавська обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка