Проведені засідання школи фахового зростання для учителів-учасників всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018»

Відповідно до плану роботи інституту та з метою покращення результатів участі вчителів Полтавської області у всеукраїнському конкурсі «Учитель року-2018» 8 грудня 2017 року на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського проведені засідання школи фахового зростання для учителів української мови та літератури, німецької мови, фізики та фізичної культури – переможців І (районного) міського туру.

Цього року вчителі змагатимуться за звання «Учитель року-2018» у номінаціях: «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізика» та «Фізична культура».

Засідання проводяться з метою виявлення та підтримки творчої праці вчителів, підвищення їх професійної майстерності, популяризації педагогічних здобутків, надання кваліфікованої навчальної, інформаційної та методичної допомоги учителям навчальних закладів області у підготовці до всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018».

Усього у засіданнях взяли участь 66 педагогічних працівники з районів та міст Полтавської області.

Педагогічні працівники ознайомились з особливостями участі у даному конкурсі фахової майстерності, що в майбутньому допоможе їм результативно виступити на обласному та всеукраїнському рівнях. Також учасники засідань обговорили актуальні питання з викладання предметів, отримали корисні настанови від методистів, науковців інституту та минулорічних учасників і переможців конкурсу «Учитель року».