Учасники фінального етапу другого (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019»

Номінація «Вчитель інклюзивного класу»

Гончарук Альона Анатоліївна, вчитель початкових класів Кременчуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №20 Кременчуцької міської ради Полтавської області

 

Карпенко Яніна Олександрівна, вчитель початкових класів Старосанжарського закладу  загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Оксани Мешко Малоперещепинської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області

 

Лавренко Юлія Миколаївна, вчитель початкових класів Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 Полтавської міської ради Полтавської області»

 

Сідень Тетяна Володимирівна, вчитель початкових класів Піщанської гімназії Піщанської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області

 

Юрченко Ірина Валентинівна, вчитель початкових класів філії Гребінківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №1 Опорного закладу Гребінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Гребінківської міської ради Полтавської області

 

Номінація «Географія»

 

Князєва Ганна Олегівна, вчитель географії Мар’янівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Карлівської районної ради Полтавської області

 

Мироненко Леонід Леонідович, заступник директора з виховної роботи, вчитель географії Комунального закладу «Полтавська спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради»

 

Сарнавський Сергій Петрович, учитель географії Козлівщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Котелевської районної ради Полтавської області

 

Фесенко Сергій Андрійович, учитель географії Гадяцького обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради

 

Шевченко Надія Петрівна, вчитель географії Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області

 

Номінація «Захист Вітчизни»

 

Виходець Вячеслав Васильович, учитель предмета «Захист Вітчизни» Кременчуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №22 Кременчуцької міської ради Полтавської області

 

Лисенко Іван Володимирович, учитель предмета «Захист Вітчизни» опорного закладу освіти «Сарська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради Полтавської області»

 

Сало Євгеній Станіславович, учитель предмета «Захист Вітчизни» Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Лубенської міської ради Полтавської області

 

Тесленко Олександр Олександрович, учитель предмета «Захист Вітчизни» Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного циклу Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області

 

Чумак Анатолій Анатолійович, учитель предмета «Захист Вітчизни» Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Полтавської міської ради Полтавської області»

 

 

Номінація «Основи здоров’я»

 

Кравченко Людмила Володимирівна, вчитель основ здоров’я Вельбівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Гадяцької районної ради Полтавської області

 

Масляник Наталія Юріївна, вчитель основ здоров’я Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області

 

Передерій Оксана Сергіївна, вчитель основ здоров’я Опорного закладу «Диканський навчально-виховний комплекс імені М.В. Гоголя «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Диканської районної ради Полтавської області

 

Полянська Юлія Василівна, вчитель основ здоров’я Опорного закладу «Новосанжарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новосанжарської районної ради Полтавської області»

 

Сердюк Людмила Петрівна, вчитель біології та основ здоров’я Супрунівського навчально-виховного комплексу Полтавської районної ради Полтавської області