Переможці відбіркового етапу обласного конкурсу «Учитель року-2017»

19 грудня 2016 року відбувся відбірковий етап обласного конкурсу

«Учитель року-2017»

ПЕРЕМОЖЦІ

Номінація «Біологія»

ПІБ учасника

Район (місто)

Загальна кількість набраних балів

Пилипенко Наталія Миколаївна

Полтавська гімназія «Здоров’я» №14

63,0

Балабась Інна Віталіївна

Горішньоплавнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

61,4

Самарська Ірина Анатоліївна

Кременчуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20

61,0

Соколов Ігор Володимирович

Чутівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чутівської районної ради

59,7

Мокренко Євгенія Михайлівна

Лубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10

57,4

Номінація «Інформатика»

ПІБ учасника

Район (місто)

Загальна кількість набраних балів

1.

Шашолко Світлана Іванівна

Піщанська гімназія

63,0

2.

Котлярова Ольга Вікторівна

Полтавська обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при КПК імені А.С.Макаренка

56,3

3.

Бабенко Анастасія Володимирівна

Полтавська загальноосвітня школа №30

52,1

4.

Сердюк Юлія Володимирівна

Горішньоплавнівська СЗОШ №5

49,5

5.

Литвин Олена Володимирівна

Решетилівська гімназія імені І.Л.Олійника

49,3

Номінація «Музичне мистецтво»

ПІБ учасника

Район (місто)

Загальна кількість набраних балів

Лашина Ольга Миколаївна

Кременчуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

67

Тітова Ольга Петрівна

Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 ім. В.Г.Короленка

64

Макаренко Ірина Михайлівна

Остап’євська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великобагачанської районної ради

62

Москаленко Наталія Володимирівна

Піщанська гімназія Піщанської сільської ради Кременчуцького району

62

Шут Юлія Валентинівна

Горішньоплавнівська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 імені В.О.Нижниченка з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного циклу

60

Номінація «Початкова освіта»

ПІБ учасника

Район (місто)

Загальна кількість набраних балів

1.

Тарасенко Наталія Володимирівна

м. Кременчук, ліцей №11

59

2.

Карпенко Наталія Володимирівна

Круподеринська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Оржицького району

54

3.

Григоренко Юлія Борисівна

Решетилівська загальноосвітня школа І ступеня

50

4.

Ворок Наталія Олександрівна

Карлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

50

5.

Олійник Оксана Петрівна

Полтавська загальноосвітня школа №29

47