У місті Горішні Плавні відбувся перший (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»

27 листопада 2018 року на базі Горішньоплавнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 відбулося урочисте відкриття першого етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019».

Праця справжнього вчителя – це творчість, переплетена з любов’ю. І радує те, що й сьогодні в нас є вчителі, які прагнуть віднайти свою власну педагогічну стежку до душі й серця кожної дитини.

Жодна з галузей людського життя так не зазнає змін і трансформацій, як освіта. Вона зобов’язана йти на крок вперед, бо це робота не одного дня чи року, її результат запрограмований на десятиліття. І саме від кожного конкретного педагога залежить розвиток держави і суспільства в майбутньому. А для цього потрібно бути творчою особистістю, здатною постійно вдосконалюватися, змінюватися за покликом часу, знаходити нові підходи до учня, прагнути бути цікавим для покоління андроїдів і крутих гаджетів.

Усіх учасників конкурсу привітала начальник відділу освіти Горішньоплавнівської міської ради Лілія Олександрівна Щербина, яка наголосила на тому, що це конкурс професійної майстерності і свято вчительської душі.

У цьому році боротьба за звання найкращого педагога проходить у номінаціях «Географія», «Захист Вітчизни», «Основи здоров’я», «Вчитель інклюзивного класу». У конкурсі професійної майстерності взяли участь 6 педагогів міста: Шевченко Н.П. (СЗОШ І-ІІІ ступенів №4), Лопуцько І.М. (ЗОШ І-ІІІ ступенів №6), Тесленко О.О. (СЗОШ І-ІІІ ступенів №3), Масляник Н.Ю. (ЗОШ І-ІІІ ступенів №2), Гнойова І.О. (СЗОШ І-ІІІ ступенів №4), Гуцол К.І. (ЗОШ І-ІІІ ступенів №6).

Кожен конкурсант презентував власний досвід та проблему, над якою працює. Усі конкурсанти показали, що вони не просто володіють різноманітними методами і формами навчання дітей своїми предметами, а готові удосконалювати свої знання та вміння, щоб зацікавити учнів.

28 листопада 2018 року будуть проведені конкурсні уроки та тестування з фахової майстерності, а 29 листопада відбудеться майстер-клас для учасників конкурсу.

Побажаємо їм яскравого горіння, творчого піднесення, душевної рівноваги і ніколи не втрачати того дорогоцінного таланту, що наділив Господь: уміння вчитися і вчити інших.

30 листопада 2018 року у святковій залі ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 відбулося урочисте закриття першого (міського) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019».

Конкурс педагогічної майстерності – це серйозне професійне зростання, марафон педагогічних ідей та думок. Це школа для розуму і краси, самоаналіз діяльності, певний етап сходження вгору і стрімкого руху вперед.

У цьому році свої професійні вміння, творчі здобутки та майстерність представили на розгляд компетентного журі 6 педагогів із 4 закладів загальної середньої освіти у таких номінаціях: «Географія», «Захист Вітчизни», «Основи здоров’я», «Вчитель інклюзивного класу».

Надія Угнічева, заступник міського голови, привітала педагогів міста на одному із найяскравіших освітянських свят – конкурсі педагогічної майстерності «Учитель року – 2019». Подякувала за служіння обраній справі, професіоналізм, побажала здоров’я, хорошого настрою, нових перемог на обласному та всеукраїнському етапах конкурсу.

Лілія Щербина, начальник відділу освіти Горішньоплавнівської міської ради, висловила слова подяки адміністрації міста за підтримку, стимулювання творчих педагогів. Подякувала адміністраціям закладів освіти за створення належних умов для проведення етапів міського конкурсу, членам журі – за об’єктивну оцінку роботи конкурсантів, самим учасникам конкурсу – за вміння й бажання працювати, за готовність до змін.

Випробування цьогорічного конкурсу (захист власного досвіду, конкурсні уроки, тестування з фахової майстерності, майстер-класи) підтвердили те, що замало бути обізнаним у нових ідеях, потрібно знати, де можна використати ці ідеї, уміти їх втілити в життя, а не лише захоплюватися.

Переможцями першого етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019» стали:

Тесленко Олександр Олександрович, учитель фізичної культури та предмета «Захист Вітчизни» СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім. В.О. Нижниченка;

Масляник Наталія Юріївна, учитель основ здоров’я ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;

Шевченко Надія Петрівна, учитель географії СЗОШ І-ІІІ ступенів №4;

Гуцол Катерина Ігорівна, учитель початкових класів з інклюзивною формою навчання ЗОШ І-ІІІ ступенів №6.

Лауреати міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019»:

Лопуцько Ірина Миколаївна, учитель географії ЗОШ І-ІІІ ступенів №6;

Гнойова Ірина Олександрівна, учитель основ здоров’я СЗОШ І-ІІІ ступенів №4.

Серед учасників конкурсу не було людей випадкових. Для кожного з них школа – це життя, а вчительський талант – це, насамперед, покликання й невтомна праця, що не може завершитися в якійсь єдиній миті чи дні.

 

 

Роман О.В., методист ММК