Перебіг першого (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у Лубенському районі

4 грудня 2018 року на базі опорного закладу «Вовчицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей» відбувся районний етап всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінації «Основи здоров’я».

Учасниками цього конкурсу були Журбенко Ольга Олександрівна (Березотіцька ЗШ І-ІІІ ступенів), Ситник Сніжана Петрівна (Новооріхівська ЗШ І-ІІІ ступенів) та Симоненко Наталія Володимирівна (Ісківська ЗШ І-ІІІ ступенів). В усіх конкурсних випробуваннях наші учасниці проявили себе достойними фахівцями на терені освіти. Діти і вчителі відразу знайшли спільну мову та порозумілися, хоча вперше побачилися на конкурсі. Можливо, тому такі гарні результати і отримане задоволення у дітей і учасників.

Переможницею стала Симоненко Наталія Володимирівна, яка нагороджена дипломом І ступеня відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту та райкому профспілки працівників освіти. Журбенко Ольга Олександрівна стала призером і нагороджена дипломом ІІ ступеня, а Ситник Сніжана Петрівна отримала диплом ІІІ ступеня.

Але усі вони є переможцями, талановитими молодими педагогами, у яких основні успіхи ще попереду. Та найголовніше у цьому конкурсі – бачити вогник в очах дітей і їх наставників. Нова українська школа буде триматися на таких ентузіастах і результат повинен прийти неодмінно.

Вручали нагороди та подарунки виконувач обов’язків директора Лубенського районного методичного центру Сердюк С.О. і голова райкому профспілки працівників освіти Грицаєнко Л.І.

Особлива вдячність господарям навчального закладу на чолі з його директором Костюком В.В. Були створені ідеальні умови для проведення всіх випробувань.