Перебіг першого (районного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» у Новосанжарському районі

З 22 листопада по 04 грудня 2017 року Новосанжарщина була місцем народження нових педагогічних технологій та інноваційних ідей, джерелом творчості, любові до професії та дітей.

10 педагогів – знавців свого предмета, новаторів, творчих особистостей – змагалися в чотирьох номінаціях: «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізика» та «Фізична культура».

За результатами конкурсу в номінації «Українська мова та література» перемогу здобула Облап Жанна Вікторівна, учитель Драбинівського НВК.

За результатами конкурсу в номінації «Німецька мова» перемогу здобула Злобинець Світлана Юріївна, учитель іноземної мови Новосанжарського НВК.

Переможцем районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» у номінації «Фізика» було визнано Мостепан Людмилу Леонідівну, учителя фізики Старосанжарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Оксани Мешко.

Переможцем у номінації «Фізична культура» визнано Діденка Максима Сергійовича, учителя Драбинівського НВК.

Учасники конкурсу гідно представляли свої надбання, показали вміння та професійну майстерність, завоювавши симпатії членів журі та учнів шкіл.

 Шинкаренко Т. М.