На Полтавщині стартував обласний конкурс «Учитель року-2016»

У ці дні Полтава стала місцем народження нових педагогічних технологій та інноваційних ідей, джерелом творчості, любові до професії та дітей. 26 січня 2016 року Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського гостинно вітав у своїх стінах учасників очного етапу обласного конкурсу «Учитель року – 2016». 20 педагогів – знавців свого предмета, новаторів, творчих особистостей – будуть змагатися у чотирьох номінаціях: «Історія», «Математика», «Англійська мова» та «Захист Вітчизни».

 

Віталій Володимирович Зелюк, голова оргкомітету, ректор Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського урочисто відкрив конкурс та привітав учасників.

Також з вітальним словом до конкурсантів звернулася Наталія Василівна Скиба, заступник голови профспілки педагогічних працівників.

2016 рік Президентом України оголошений Роком англійської мови і Полтавський ОІППО не стоїть осторонь: цікавою родзинкою відкриття були привітання від чарівних ведучих англійською мовою.

Свій талант присутнім подарували дует баяністів у складі Тетяни Сліпко та Богдана Бурбеля, лауреатів міжнародних та всеукраїнських конкурсів та фестивалів. Керівник – Надія Петрівна Зайцева.

Також для всіх присутніх співала директорка Лучанської ЗОШ І-ІІІ ст. Лохвицького району Ольга П’ятницька.

Ми всі бажаємо конкурсантам комфортних умов змагання, натхнення і, звісно, перемоги!

 

Відео сюжет на телеканалі “Лтава”